ART / Lithographs / Litograph in colors 15792066
nr 1579 2066
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Harar. Signerad, numbered 139/220. Färglitografi, bildmått: 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 50x65,
LITOGRAPH IN COLORS, Harar. Signerad, numrerad 139/220. Färglitografi, bildmått: 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 50x65
Gunnar Brusewitz, Swedish painter, born 1924, dead 2004.
600
SEK 800
Monday November 20 2023
at 19:12:13
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr
700 kr
- Thema-auction
Nov 20
Read more about Grafik
Gunnar Brusewitz
Read more about Gunnar Brusewitz